KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16926012
nr 1692 6012
Etsning
Max Slevogt. Signerad, numrerad 9/30, bladets mått: 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 44x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:15:36
Etsning
nr 1692 6012
Etsning
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 7 april 2025 |